Nowe technologie Edukacja Kontakt O nas Dodaj do ulubionych Ustaw tę stronę jako startową

MobiGUARD
Oprogramowanie systemu

 

Oprogramowanie dyspozytorskie, spełnia wymagania standardów CarPC oraz ISO TC 204. Umożliwia:

  • nadzorowanie pracy pojazdów, kontrolowanie ich położenia i ruch oraz wykonywanych zadań,
  • obserwowanie parametrów technicznych pojazdów stopień załadowania, pracę chłodni, itp.,
  • odbieranie i wysyłanie komunikatów tekstowych, szkiców map, planów, punktów serwisowych itd.,

MobiGUARDR zaprojektowany został do działania w czasie rzeczywistym a oprogramowanie wykonane tak by nie było żadnych ograniczeń na liczę pojazdów ani na częstotliwość podawania pozycji i ilości przesyłanych komunikatów. Jest systemem skalowalnym, dodanie dodatkowych funkcji, zwiększenie zadań wykonywanych przez komputer pokładowy możliwe jest w każdym czasie i zakresie. Dodawane są tylko kolejne moduły wykonawcze.
Rewelacyjny moduł transmisji danych drogą radiową dostosowany jest do dowolnego systemu łączności radiowej (Tetra, EADACS, Motorola, NMT, GSM 900/1800, Mobitex, Inmarsat-C,..) lub kilku jednocześnie. W przypadku utraty zasięgu jednego systemu automatycznie wybierany jest inny. Standardowa dokładność pomiaru położenia wynosi ok.60 m. przy zastosowaniu DGPS wynosi poniżej 5 m. Położenie pojazdów prezentowane jest w środowisku graficznym Photon microGUIR . Możliwe jest jednoczesne oglądanie wielu pojazdów jednocześnie na jednym monitorze. Mapy cyfrowe (wektorowe) sporządzone zostały przez firmę wyspecjalizowaną w systemach GIS'owskich i posiadają licencję PPWK. GEOBAZAT obejmuję mapy państw, Polski oraz 212 miejscowości polskich.


Nasze kilkuletnie doświadczenie, wdrożenia dla ponad tysiąca pojazdów w Polsce potwierdzają słuszność wybranych rozwiązań technologicznych a klientom gwarantują zwrot inwestycji już w pierwszym roku eksploatacji.


Mapy cyfrowe (wektorowe) sporządzone zostały przez firmę wyspecjalizowaną w systemach GIS'owskich i posiadają licencję PPWK. GEOBAZA, obejmuje mapy państw, Polski oraz 212 miejscowości polskich.

Zobacz też:

Do pobrania: