Nowe technologie Edukacja Kontakt O nas Dodaj do ulubionych Ustaw tę stronę jako startową

Karta miejska

Nasza działalność od 1998 związana była z technologią kart elektronicznych i zastosowaniach tej technologii w systemach identyfikacji, bezpieczeństwa, automatyzacji procesów biznesowych oraz systemach biletów elektronicznych. Współpraca z liderami rynku kart mikroprocesorowych umożliwiła nam dostęp do najnowszych technologii, do najnowszych rozwiązań oraz umożliwiły nam opracowanie i produkcję w Polsce nowoczesnych i konkurencyjnych cenowo rozwiązań.
Rodzina produktów X-Serwis znajduje zastosowanie systemach identyfikacji i bezpieczeństwa. W ramach spójnej platformy oferujemy nasze autorskie systemy: Kontroli Dostępu, RCP, Obsługi Parkingów, biletów elektronicznych dla transportu publicznego, wieloaplikacyjnej karty miejskiej zintegrowane z infrastrukturą PKI.

Projektujemy i doradzamy

Prowadzimy fachowe konsultacje w zakresie projektowania i wdrażania systemów, przygotowujemy na życzenie klienta pełną dokumentację techniczną

Wykonujemy i wdrażamy

ykonujemy systemy oparte o technologię kart mikroprocesorowych dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów z sektora publicznego i biznesowego. Wdrażamy i integrujemy urządzenia i systemy kart mikroprocesorowych.

Szkolimy

Organizujemy szkolenia dla naszych klientów, aby byli przygotowani do efektywnego wykorzystania możliwości systemów kart mikroprocesorowych.

KARTA MIEJSKA

Oferta zintegrowanej karty miejskiej kierowana jest do ambitnych miast, zainteresowanych wprowadzeniem nowoczesnych rozwiązań w transporcie miejskim, w tym strategii integracji różnych rodzajów opłat komunalnych i za korzystanie z obiektów i infrastruktury miejskiej. Nowatorskim rozwiązaniem naszej firmy jest integracja w jednej mikroprocesorowej karcie z dualnym interfejsem funkcji biletu komunikacji miejskiej, elektronicznej portmonetki z infrastrukturą PKI

Zobacz też: