Nowe technologie Edukacja Kontakt O nas Dodaj do ulubionych Ustaw tę stronę jako startową

Automatyka, real-time

Działamy w niszowym rynku automatyki przemysłowej i teleinformatyki o dużym stopniu innowacyjności. X-Serwis jest firmą o ugruntowanej pozycji w tym sektorze rynku IT, szczególnie znani jesteśmy z aplikacji pracujących w czasie rzeczywistym (real time). Wieloletnie doświadczenie zespołu X-Serwis w pracy z systemem operacyjnym QNX dedykowanym aplikacjom czasu rzeczywistego zaowocowało wieloma wdrożeniami. Mamy zarejestrowane trzy zgłoszenia patentowe i liczne wyróżnienia w konkurach i zdobyte targach. Naszą pracę doceniono również zagranicą, wśród naszych klientów są Olivetti, Siemens, Deuta. Bierzemy udział w wielu projektach badawczo - rozwojowych we współpracy z uczelniami wyższymi, aktualnie współpracujemy z WAT przy realizacji projektu celowego - zaprojektowanie i wykonanie celownika programowalnego.

X-Serwis jest producentem i integratorem systemów informatycznych naszą specjalnością są systemy real-time:

  1. systemy wizualizacji sygnału radarowego, więcej kontrola ruchu lotniczego
  2. telemetryczne systemy informatyczne dla służb meteo, telematyki drogowej i kolei, więcej : telematyka drogowa
  3. systemy informatyczne do transmisji radiowej danych z urządzeń mobilnych i stacjonarnych jak bankomaty, pojazdy, odległe stacje telemetryczne, więcej transmisja radiowa danych
  4. oprogramowanie kart mikroprocesorowych (microchip card) i budowa systemów informatycznych opartych o nie, więcej karty mikroprocesorowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom zbierania danych z rozproszonych obiektów oferujemy usługi w zakresie komunikacji radiomodemowej i GSM \ GPRS \TETRA Wdrażane przez nas systemy zapewniają:

  • wymianę danych z ruchomymi i przenośnymi terminalami,
  • zdalne pomiary i sterowanie,
  • transmisja danych do stanowisk wizualizacji.

X-Serwis jest firmą dysponującą wiedzą o najnowszych technologiach teleinformatycznych, odpowiednim zespołem współpracowników do tego by realizować projekty począwszy od studium wykonalności po pełne wdrożenie i uruchomienie produkcji z pełnym wsparciem.

Zobacz też: